ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ ШОКИРА: Невиноста ја изгубив со мојот наставник по математика


За возбудливиот живот на Весна Змијанац многу се знае, но постојат некои детали кои дури и нас не запрепастија.
Имено, Весна пред самото влегување во Фармата се довери дека првиот секс го имала со наставникот по математика кој и предавал во средното училиште. Разликата во годините, осудата од околината и ризикот дека поради тоа нејзиниот наставник би можел да добие отказ, се работи кои не ја интересирале.vesna-zmijanac

– Првиот сексуален однос го имав со својот наставник по математика, тоа беше мојата тајна љубов, на кого мислев додека одев кај мајка ми во Виена и кого едвај сум чекала да го видам кога се враќав, открила Весна.

– Нашата врска беше навистина нешто што секоја вистинска врска треба да биде. Иако бев малолетна, изгледав постаро за своите години. Шминката и гардеробата допринесоа моето оформено тело уште подобро да се истакне. Разликата во годините не ми преставуваше проблем. Ми беше потребен некој постар во кого несвесно го барав својот татко. Ме импресионираше тоа што еден возрасен маж со авторитет, наставник, дава внимание и посветува време. Водевме љубов покрај Ибра, рекла Весна.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1