ВИДЕО: 10 дена, 22 милиони прегледи – еве зошто не се удира девојка


Ова кратко видео во себе крие огромна и сериозна порака упатена кон сите луѓе на светот.

Зошто не се удира девојка? Одговор на едно од момчињата: „Затоа што сум маж!“hitgirl

Ова е едно од најмоќните видеа, кое кај вас ќе остави огромен впечаток.

За само 10 дена, видеото на Јутјуб има над 22 милиони прегледи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1