ВИДЕО: „Aко мислите на друг партнер за време на сексот ќе имате дете хомосексуалец“


Иранскиот свештеник, Ајатолах  ги предупреди своите следбеници да внимаваат за што размислуваат за време на сексот со својата жена, бидејќи тоа може да влијае на идното дете. Имено доколку мислите на друг партнер за време на сексот, ќе родите хомосексуалец!homoseksualec

Свештеникот во полна сала со мажи и жени се обиде да им објасни дека мораат да мислат исклучиво на своите партнери, а исто така им рекол на жените почесто да имаат секс со своите мажи.

Инаку хомосексуалците во Иран се казнуваат со смрт, а луѓето кои се декларираат како такви мора да се кријат од јавноста.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1