ВИДЕО: Автомобил излетал од 4 спрат на катна гаража, девојката не е серозно повредена!


Огромна среќа имала 20 годишната девојка која била во автомобилот кој на 14 март падна од 4-тиот спрат на катна гаража во Балтимор.auto-640x386

Во видеото се гледа како автомобилот паѓа на тротоарот (13-та секунда) превртен, но девојката која била во возилото не е сериозно повредена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1