ВИДЕО без цензура: Ова е секс сцената во „Големиот брат“ – Стефани била мортус пијана


Големиот брат започна пред само два дена, а веќе падна првиот секс пред камерите. Новопечената двојка е Ервин Мујаковиќ и Стефани Баниќ, кои се расположија со алкохол и прво само се бакнуваа, а подоцна си завршија работа под јорган.Screenshot_53

Инаку, пред влезот во куќата, Ервин во неговиот профил вели дека многумина за него велат дека е геј и дека тоа многу го навредува. Па, можеби презел веднаш акција за да им докаже на сите дека сака жени.

Стефани Баниќ од Сплит, која влегувајќи во куќата на „Глемиот Брат“ се претстави како вампирка, многу брзо во куќата имаше секс со Ервин, а сега открива и што прдходело на тој чин.
Јасно беше дека учесниците на реално шоу прилично многу испија на првата журка, меѓутоа Далматинката навистина добро се опијани:
– Луѓе немојте никогаш да пиете. Испив сигурно 3 децилитри вотка. Кога сакаш да се зае*аваш со алкохолот, тогаш и ќе ја платиш цената. Знаете што ќе ви кажам – Ме боли к**, се деси што се деси, си ја олесни душата Стефани.
Сепак покасно изјави дека единствено и е жал за нејзината мајка што „родила монструм“.
– Јадна жена. Требаше да има најдобра ќерка, а доби монструм, вели Стефани.
Таа на шала кажала дека вечер ќе има реприза од акцијата. Дали тоа навистина така ќе биде – останува да видиме.

Ова се нецензурираните снимки од нивниот секс.

Видео – ЗаСе.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1