ВИДЕО: Бора Чорба заспа среде „Пинкови ѕвезди“


Бора Чорба заспа среде емисија, а Милан Калиниќ прсна во смеа и едвај успеа да се смири.sleep

Имено, на фронтменот на „Рибља чорба“ веројатно му беше до толку досаден настапот на Александар Караѓорѓевиќ, што не успеа ни да остане буден.

Како што рече Милан, на Александар не му требал дополнителен коментар, доволна била доволна постапката на Бора.

Погледнете го видеото.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1