Видео: Босанец вози камион во обратна насока по автопат во Македoнија


bosanec.jpg-500Еден Босанец по се изгледа го згрешил патот, па одлучил да вози со шлеперот во обратна насока по автопат во Македонија. Има ли памет, свесен ли е воопшто на колкав ризик е изложен?

Panika.be

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1