Видео – Чак Норис ли е дете ли е – девојче ги измами сите на скриена камера


Одлична идеја за скриена камера. Девојченцево ги моли минувачите да и помогнат да ги пренесе кофите полни со метални парички.

Таа ги дига лесно како перо, додека тие неможат да ги поместат од место. Сите ја гледаат како да не е дете туку Чак Норис ( ха ха ха )

Погледнете го видеото.

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1