ВИДЕО: Дух прогонува ученици во Тајланд – необјаснива мистерија


Група ученици од Тајланд се исплашени од мистериозен дух кој се појавува на нивните фотографии.

Тие веруваат дека тоа е духот на девојче кое порано учело во истото училиште. Низ годините многу од учениците објавувале низа морничави фотографии од духот.ghoststory

Дали тие се вистинити или не, одлучете сами. Сепак, мистериозните приказни за духови и натприродни појави не можат, а да не ни влеат малку страв во коските.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1