Пет километри колона на патарината кај Велес (ФОТО)


Колонава изгледа нереална. Возилата кои по продолжениот викенд се враќаат во Скопје наидоа на непријатно иненадување на патарината Велес-Скопје. Иако немаме информации, судејќи по фотографијава, на патарината се чека најмалку еден час.10620561_848232251888004_8393663020502187114_n-640x360

ФОТО: Ѕид на сообраќаен срам

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1