Видео: Еве го настапот на Есма и Лозано


MAKEDONIJA EVROVIZIJAOдличен настап на Есма Реџепова и Влатко Лозаноски на големата сцена во Малме, Шведска. Македонските претставници ја изведоа композицијата „Пред да се раздени“.

Прекрасно изгледаа на сцената – ако пропуштивте еве го нивниот настап

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1