Кочани: Татко си го силувал 4 годишниот син


siluvanoВистинска тортура преживувало 4-годишно момче од Кочани. Неговиот 44-годишен татко во повеќе наврати го силувал.

Случајот денес во полиција го пријавила неговата 39-годишна мајка. Таа изјавила дека нејзиниот 4-годишен син во повеќе наврати бил сексуално злоупотребуван од нејзиниот поранешен сопруг Г.М., татко на детето.

Полицијата по пријавата трага по таткото, а против него е поднесена кривична пријава.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1