Видео: Еве како беа уапсени цариниците кај Струмица


Еве како денес на граничниот премин ,, Ново село” за  шверц на гардороба беа приведени 6 цариници и 6 цивилни лица.

apsenje carinaГи фатиле на дело – уапсени 7 цариници – детали за акцијата
Уапсен и шефот на царината во Ново Село – во тек е големата полициска акција

Погледнете го видеото од нивното апсење:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1