ВИДЕО: Даниел Кајмакоски се фрли од зграда висока 252 метри


Daniel654Даниел Кајмакоски има авантуристички дух а богами е и храбар.

На следново видео скока банџи од највисоката зграда во Виена висока 252 метри.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1