Видео/Фото: Дали ви се верува жената на сликата има 11 години


Еден татко на својата ќерка за ноќта на вештерките и подарил неверојатна трансформација.

Тој на својата 11 годишна ќерка и направил маска од желатин и направил лице на вештерка кое изгледа стравично реално.

Маската не минала незабележано и кога девојчето излегло од дома. Реакциите биле различни некои биле згрозени, а некои биле воодушевени. Таткото видеото од трансформацијата на својата ќерка го поставил и на интернет.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1