Видео/Фото: Голи активистки против папата во Париз


8 полуголи активистки извикуваа ,, крај за папата,, ,, game over за педофили,, во катедралата  Notre Dame во Париз.


Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1