Видео/Фото: Лекарите почнаа да ги испитуваат ,,вонземјанските,, скелети


Скелетите со чуден облик на главата за кои многумина тврдат дека се на вонземјани конечно под лекарското и научното око.

Последните вести од скелетите од Перу велат дека успеале да извадат DNA од едниот скелет. Тоа ќе биде анализирано во 5 различни лабаратории во Америка. Се очекува првите резултати да бидат за околу 2 до 3 месеци по што ќе се разреши дилемата што се всушност скелетите со чудна глава.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1