Видео/ Фото Маче со две лица – има плаво и зелено око – пола е црно, пола кафено


Ова е мачето венус кое преку ноќ стана хит на интеренет. Мачето има две лица. Половина лице му е црно и со зелено око, другата половина кафена со плаво око.

Лицето му е поделено како некој да го исцртал со лењир.

 

 

 

Share Button

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1