Видео/Фото: Огнометот во Скопје


Спектакуларен 6 минутен огномет – Скопје ја поздрави новата 2013 година

skopje ognomet

skopje ognomet2

Video – Sky.mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1