10,9,8,…3,2,1 СРЕЌНА НОВА 2013 ГОДИНА


0639007.74Полноќ – влеговме во новата 2013 година. И покрај предвидувањата на Маите и сличните – еве не, ја дочекавме и новата 2013 – иако има баксуз број во себе нумеролозите велат дека оваа 2013 носи промени и тоа на подобро.

Гушнете ги оние кои ви се драги, кажете им дека ги сакате. Подарете насмевка и добар збор. СРЕЌНА НОВА 2013 ГОДИНА

Среќна-Нова-година-MKD-newsMKnews.MK Ви посакува

– сибирско здравје

– еврејско богатство

– француска љубов

– циганска секирација

А се останато има кај кинезите 🙂 🙂 🙂 

На овој список може да се додаде и

– пониски сметки

– помалку црни вести

– помалку политика во вашите животи 🙂

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1