Видео: Гангам стајл е плагијат – Драган Вучиќ беше прв со ваков ,,денс,,


 

Некој ентузијаста не го мрзело па направил видео спот во кој ,,докажува,, дека гангам стајл ,,денсот,, не го измисли јужнокореецот туку нашиот Драган Вучиќ 🙂 🙂

Да ве расположиме малку по напорниот работен ден – погледнете го видеото

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1