Видео: Геј мафија местела швалери на познати мажи – ги снимала и уценувала


gej mafijaВоеното обвинителство во Грузија објави видео снимка до која дошле за време на истрагата на криминалната мрежа која уценувала јавни личности. Тие снимале познати мажи со хомосексуалци и потоа ги уценувале.

Криминалната група ја водел поранешниот шеф на воената полиција Мегис Кардава. Задачата на геј агентите била да ги заведат познатите мажи, потоа тајно да ги снимаат и да ги уценуваат. Со тајните и нелегални снимки потоа ги уценувале јавните личности кои припаѓаат на геј популацијата и од нив барале лојалност на режимот или пари.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1