Видео: Го извади од памет дека е дух за да не плати паркинг


Девојката за да не плати паркинг глумеше дека е дух. Го извади од памет момчето кое работи на наплатната рампа, но успеа и не плати паркинг.

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1