Видео: Голиот демонстрант е уапсен


golДоцна попладнево, пред Собранието, додека уште наредени стоеја специјалците, непознат човек се соблече угол гол по гаќи и застана пред специјалците во знак на протест.  Тој полека се соблече извикувајќи:

„Тука сум, уапсете ме, тука сум, убијте ме!„

Тие веднаш го уапсија.

Плус инфо

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1