Видео: Има 91 година и вози рели – супер бабичка


 

Страста не прашува за годините. Оваа 91 годишна бабичка има страст за лудо возење и трки.

Вози стар модел на Субару. Ако се прашувате колку лудо вози – погледнете го видеото.

 


 

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1