Видео: Има две години, а пее песна од „Битлси“


dete pee bitlsiИма само две години, а знае да пее песна од „Битлси“.

На ЈуТјуб се појави снимка како ова детенце во придржба на својот татко ја пее прочуената песна „Донт лет ми даун“.

Детето се вика Диого Мељо.

Погледнете зошто овој дует ги освои срцата на многумина.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1