Видео: Ја фатил жената како го изневерува, па швалерот го бркал гол низ град


svalerajЕден Мексиканец наводно ја фатил сопругата со љубовникот, а тогаш тргнал во поход по нив.

Момчето не стигнало ниту да ги облече панталоните и гол трчал по улиците.

Минувач го забележал случајот со камера…

Погледнете.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1