Видео: Како да отворите заклучен куфер или како да го заштитите од отворање?


kufer-1-300x210Вака секој може да ви украде од куферот што сака, и тоа без да забележите. А еве и идеја како да си го заштитие од кражби.

ZaSe.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1