Видео: Насмејте се до солзи! Како реагираат децата кога ќе им кажете дека сте им ги изеле сите слатки!


Што е полошо за едно дете од тоа да остане без своите слатки?

Во една ТВ емисија водителот ги замолил родителите да им кажат на своите деца дека им ги изеле сите слатки и да ја снимат нивната реакција.

Притоа речиси сите деца автоматски заплакаа. Само едно момче на крајот на својата мајка и одржува сериозна лекција за тоа дека изела премногу слатки и дека ќе ја заболи стомакот, а пак неговиот помлад брат заклучил дека мама е лоша!

Погледнете сами како изгледа тоа!

 

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1