ВИДЕО: Кога руски милијардер жени син – свадба за која зборува цел свет


Рускиот милијардер Михаил Гуцериев издвои цело богатство за венчавката на својот син и неговата снаа, која има само 19 години.08

Сопственикот на нафтена компанија, направи свадба за синот која ќе се памети долго. Џенифер Лопез, Стинг, Енрике Инглезиас, Бијонсе…се само дел од имињата кои пееја на свадбата на векот.

19-годишната невеста носеше луксузна венчаница од Ели Сааб со дијаманти, која тежела 25 килограми

11 10 04 01 12 rusin-1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1