Видео: Кој сака да ја гледа комедијата ,,Се викам Никола,, – ДЕЛИМЕ КАРТИ


СЕ ВИКАМ НИКОЛА” е претстава што по ниеден случај не смеете да ја пропуштите.

Тоа е претстава која ќе Ви ја врати насмевката на Вашето лице.Претстава по која ќе дишете со полни гради, слободни ко птица.СУПЕРХИТ КОМЕДИЈА ВО КОЈА (ИЗБРОЈАВМЕ) СЕ СМЕЕТЕ НА СЕКОИ 15 СЕКУНДИ.НЕВЕРОЈАТНО!!!ЗА ПРВПАТ ЌЕ СЕ ИЗЛАГА ОД ПРЕТСТАВА ПОРАДИ БОЛКИ ВО СТОМАКОТ.Ќе дознате кој е Никола, кој имал голем нос, кој е видо виот, зошто се плаши од луѓе со авторитет, зошто мува, колку е искрен со жени, зошто е хомофобичен, зошто оговара а не му личи, како оди во шопинг, И СЕ ОНА ШТО СТЕ САКАЛЕ АМА ВИ ЗОРТ ДА ПРАШАТЕ . .СЕ ВИКАМ НИКОЛА—Е кој ти е крив, ти си знаеш!

Kартите се по цена од само 199 денари, но за нашите читатели MKnews.MK ќе додели 10 карти бесплатно. зависно од интересот картите ќе бидат доделени или на 5 лица по 2 ( да се смеат во друштво) или пак одделни карти – зависи од вас. Испратете ни порака во инбокс на нашата ФЕЈСБУК СТРАНА.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1