ВИДЕО: Кралот на ромската музика ја претепа бремената девојка во емисија во живо!


kral-romska-muzikaРоманскиот „крал на ромската музика“ и милионер, Николае Гута ја претепа својата бремена девојка за време на телевизиско гостување кое се емитуваше во живо.

Пријатна атмосфера исчезна кога Гута дозна дека неговиот син спиел со стриптизетата, како одмазда за тоа што тој и го направил на неговата мајка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1