Видео: Куче суперхерој – нема пречка која неможе да ја мине


Куче од расата стафордшир териер стана вистински хит на интерент.

Неверојатното животно од Украина, е обучено да ги надмине сите пречки, скока се прекачува како на филм. Секоја чест и за кучето, но и за сопственикот кој го тренирал и обучил.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1