ВИДЕО: Лаура е реинкарнација на Витни Хјустон!


lenasongМалата Лаура, која има само 13 години, го освои светот со својата изведба на хит од Витни Хјустон.

Таа ја испеа неповторливата „I will always love you“ и ги натера судиите да станат од столчињата, а публиката полуде од аплауз.

Погледнете како Лаура ја испеа песната и зошто видеото на Јутјуб има речиси 50 милиони прегледи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1