Видео: Легендите повторно ја ,,раздрмаа,, сцената – нова песна на Rolling Stones


 

Рок ветераните покажаа дека се уште можат да ја зажештат атмосферата.

Објавија атркативен видео запис за песната ‘Doom and Gloom’. Низ целиот спот има сцени кои ја претставуваат деструктивната страна на човекот. Во спотот е и атрактивната шведска актерка Noomi Rapace.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1