ВИДЕО: Лепа Брена се струполи на сцената! (ФОТО/ВИДЕО)


Фолк дивата за време на изведбата на една своја песна во високите сребрени високи потпетици изгуби рамнотежа и падна на сцената.

Да ве потсетиме дека неодамна Брена имаше таква ситуација и во Бугарија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1