ВИДЕО: Ма ово нема ни у Београду – вака српски полицаец пишува казна


Еден човек од Зрењанин бил сопрен од полиција, а кога видел како му пишува казна, човекот го снимил ова видео.kaznasrbijacop

Погледнете го приложеното видео и се ќе ви стане јасно.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1