ВИДЕО: Микробранови – Геноцид, за кои Владите не ви кажуваат


200px-Microwave_tower_silhouette

Ова видео опфаќа голем број на информации, како Владите ги користат луѓето како заморчиња за да развијат микробранови оружја.

Со одредени фрекфенции насочени кон одредено лице, тие можат да го примораат истото да изврши самоубиство. Ваквите луѓе се немилосрдни и садисти, испраќаат микробранови кон бремени жени за да ги видат ефектите од истите. Повеќе од половината од нив имале спонтан абортус.

Зошто полицијата е се повеќе и повеќе брутална. Во видеото може да се забележи зошто огромен број на луѓе ќе умрат и ќе страдаат од микробрановата технологија, откоку што загинале во Втората светска војна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1