ВИДЕО: Младоженец се фрлил во река кога си ја видел невестата


Едно момче од Кина се обидело да изврши самоубиство само неколку секунди откако ја здогледало својата идна сопруга. На очајното момче родителите му го договориле бракот, но кога тоа видело како изгледа неговата невеста не му преостанувало ништо друго туку да скокне во езерото. За среќа полицијата брзо реагирала и изваден е пред да се удави.

Кинезот е пронајден како плута во водата, но со лекарска помош е оживеан.mldozenec

-Скокнав во вода, допливав до него, но немав сила да го извлечам на конно..Моравме да повикаме пожарникари кои го извлекоа до јажиња, вели шефот на полицијата.

Момчето заврши во болница каде целосно се опорави. Потоа им објаснил на полицајците зпшто сакал да се убие…

-Бил многу разочаран поради договорениот брак кој го организирал неговото семејство. Вели дека невестата која ја одбрале била премногу грд.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1