Видео: Морничава реклама за парфемот на Лејди Гага!


Погледнете ја мрачната промоција за новиот парфем „Fame“ на контроверзната Лејди Гага.

Share Button

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1