Видео: МВР акција – фатени крадци од банкомати


Министерството за внатрешни работи вчера изврши акција во која е уапсена четричлена банда која оперирала по банкоматите во Македонија. Еве го видеото од апсењето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1