ВИДЕО: НА МЕСЕЧИНАТА ЖИВЕАТ ВОНЗЕМЈАНИ: НАСА има доказ


Дона Харе во минатото работела во Националата воздухопловна и вселенска администрација, која на видео снимката „НАСА завера“ , откриваат дека на Месечината при мисијата Аполо се забележани три летечки објекти (НЛО).vonzemjani marsovci nlo

-Влегов во зона во која пристапот е строго регулиран и ограничен и во фото-лабараторијата видов развивање на филм со фотографии направени на Месечината. Еден од вработените ми потенцираше одреден дел од сликите на кои видов округла бела точка која остава сенка на земјата. Знаев дека се обидува да ми укаже на НЛО, но не смеевме за тоа да зборуваме никаде. Вработениот во таа прилика ми кажа дека фотографиите секогаш се обработуваат пред да се објават, што значи дека се отстранува доказот за постоење на НЛО- вели Дона

– Така сфатив дека они имаат протокол во кој се отстрануваат доказите за НЛО. Многу луѓе ми зборувале за вонземјани, а потоа ми велеа да молчам. – открива Дона.

Дона во својата приказна не именува никого од личностите кои и ги кажале овие информации, за да ги заштити иститие.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1