ВИДЕО: Над 50 милиони прегледи: Ево зошто мајките никогаш не стасуваат!


Американската блогерка Естер Андерсон сними видео во кое со свој пример покажа зошто мајките никогаш ништо не можат да стасаат да направат.

Таа го снимила својот ден со ќерката Ели, која се обидува да работи исто што и таа, само некако по обратен редослед што на мајката нормално не и ја олеснува работата.

bebe igra

Забавното видео доби голем број на прегледи на интернет.

„Педесет милиони прегледи за само 24 часа ми покажува дека не сум единствена која го има овој проблем. Мислам дека секоја мајка може да се поистовети со мојата ситуација“, напиша Естер Андерсон на својот блог.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1