Видео најава за концертот на Токсикологија


По многубројните концерти и фестивали на градската плажа „Камен мост“, овој петок на 21 септември со почеток во 20 часот, без многу помпа и големи најави, концерт ќе одржат Токсикологија.

По цели две години, повторно на иста сцена, учество ќе земат Пука Козметика, Скит Скитара, Сиги, Аце Нл, Џоле, Кацар, Соба 2, Желе, Диџеј Димитри Је Ја…

Настанот ќе понуди и низа други изненадувања за сите фанови на Токсикологија, како и музички гости.

Цената на влезницата е симболични 50 денари.

Следува видео поканата, на која дечките од Токсикологија лично Ве покануваат да го посетите нивниот настап.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1