Фото: Комшија не ве ограбија – извршители ви земаа се, ама дојдете на кафе


 

Оваа порака го чекала сопственикот на еден стан во Србија – станот бил празен, но добриот сосед се потрудил навреме да го информира да не џабе врти во полиција.

Му пишал ,, комшија не ве ограбија, полицијата (изршителите) ви земаа се заради неплатени сметки, ништо неможев да направам жал ми е – но дојдете на кафе. 🙂 🙂

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1