ВИДЕО: Најдобрите 25 филмови за оваа година


filmВеб страната Film.com направи видео компилација со сите 25 најдобри филмови за оваа година.

Овие филмови ја одбележаа оваа 2013 година и оставија впечаток на светската филмска сцена.

Погледнете го краткото видео, каде се собрани сите овие филмови.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1