ВИДЕО: Најдобрите и најлошите моменти во 2013 година


2013Видео под името „2013: Што не спои“, беше објавено на Јутјуб овие денови, со цел да не потсети на најзначајните моменти од годинава која заминува.

Тука се моменти, луѓе и приказни кои не споија оваа година, од оние триумфалните до оние трагичните но и оние кои не инспирираа.

Ова е омаж 2013.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1