ВИДЕО: Направете пругести јајца со помош на гумички за тегли


Постапката е едноставна. Обмотајте ги јајцата со гумички за тегли во разни насоки и такви потопете ги во бојата. Ќе се изненадите од добиениот резултат.

jajca veligden22

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1