Изчезна тинејџерка од Скопје


Осумнаесет годишно девојче од Скопје изчезна. Нејзиното изчезнување го пријавил нејзиниот татко С.Ш.(50) вчера околу 12 часот во полициската станица Гази Баба.Missing-Person isceznata

Тој пријавил дека во текот на вчерашниот ден во 06:30 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Е.Ш.(18).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1