ВИДЕО: Не го фрлајте стариот џемпер – ќе се воодушевите од ова


Доколку дома имате стар џемпер кој повеќе не планирате да го носите, еве интересен проект кој лесно може да го направите.

diycraft

Се што ви треба е џемпер, ножици, маркер, игла и конец, неколку копчиња за украс и безопасни.

Погледнете го видеото и пробајте да си направите и вие.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1